I got:
1 Jewel tortilla chips (sale $2.00)
1 family size Doritos (sale $4.89)
6 marshmallows (sale $1, Buy 3, get $3 cat)
1 Nestle Crunch bar ($0.44 sale)
I paid $0.45 OOP.
We are a family of 5 - with kids ages 11, 8, and 5 - plus 3 dogs. I am a SAHM. I also provide much of the items for my parents household as well. It is just the two of them and their dog. I have been couponing for over 10 years and have it down to a science now. I spend about $200 a MONTH for our household and my parents' household.
No comments:
Post a Comment